ESTĒTISKĀ FOTOVOLTĀŽAS SISTĒMA: MS 5 PV

Ar MS 5 PV jūs varat ražot elektrību pats, aizsargāt vidi un baudīt pievilcīgu jumtu.

Atšķirībā no virsjumta montāžas sistēmām, šī ir harmoniski integrēta jumtā, radot arhitektoniski izveidotu un viendabīgu izskatu. Pats par sevi saprotams, ka sistēma ir izturīga pret vētrām un lietusgāzēm.


PRODUKTA PRIEKŠROCĪBAS

NELSKAMP MS 5 PV dakstiņš ir īpaši izstrādāts fotovoltāžas moduļiem. Tas ir ciets, skarbu laikapstākļu un sala izturīgs, un nozarē tiek uzskatīts par novatorisku jumta dakstiņu prasīgākām jumta arhitektūrām.

MS 5 dakstiņi ir izgatavoti no keramikas materiāla, un to ūdens absorbcijas līmenis ir mazāks par 3%, kas nodrošina ārkārtīgi ilgu kalpošanas laiku.

Atšķirībā no virsjumta montējamām fotovoltāžas sistēmām, NELSKAMP MS 5 PV un MS 5 2Power sistēmas ir harmoniski integrētas jumtā. Rezultātā jumta virsma ir viendabīga, un tā piedāvā arī iespaidīgu aizsardzību pret vētrām un lietusgāzēm.

Izmantojot MS 5 PV, māla dakstiņi ir dominējošais elements jumta dizainā.

  1. Augsta ekonomiskā efektivitāte;
  2. Lietus un vētru izturīga uzstādīšana;
  3. Jumta estētiskā izskata saglabāšana;
  4. Integrēts uz jumta dakstiņa.

Nominālās jaudas garantija:

10 gadus 90%

25 gadus 80%

Produkta garantija: 10 gadu.

"Izsmalcināta tehnoloģija, vienkārša uzstādīšana.

Lielformāta Nibra MS 5 jumta dakstiņš ir īpaši optimizēts, lai pielāgotos PV moduļiem ātrai un vienkāršai uzstādīšanai. Pēc dakstiņu ieklāšanas jumiķis uzstāda fotoelektriskos moduļus. Moduļa augšējā profila sliede ir iebīdīta dakstiņa keramikas rievā un piestiprināta pie dakstiņa apakšas ar melniem nerūsējošā tērauda dubultajiem kronšteiniem un divām skrūvēm. Pēc tam elektriķis sistēmu pievieno strāvas padevei.

Visi moduļi ir aprīkoti ar īpašu rāmi, kas atbilst angobētā dakstiņa vecinātajām krāsām. Kabeļi droši stiepjas zem jumta seguma.

Estētiski saules enerģijas jumti Novatoriskā montāžas sistēma piešķir jūsu jumtam saskaņotu un harmonisku izskatu. Kārniņš joprojām ir jumta galvenais dizaina elements. Ar MS 5 PV sistēmu (atšķirībā no parastajām sistēmām) jumts saglabā savu raksturīgo izskatu.

Augsta enerģijas atdeve Pat izkliedēta gaisma ir pietiekama, lai monokristāliskie PV elementi ražotu elektroenerģiju, jo tiem ir īpaši augsta efektivitāte 18,3%. Rezultātā MS 5 PV piedāvā arī lielisku cenas un kvalitātes attiecību."

TEHNISKIE DATI
Moduļa izeja Pmax 120 Wp
Nominālā darba strāva Im 9,23 A
Bez slodzes sprieguma Voc 16,00 V
Īsslēguma strāva Isc 9,86 A
Maks. darba spriegums Vmp 13,01 V
Maks. sistēmas spriegums 1000 V
Temperatūras koeficients Vok - 0,30 %/°C
Temperatūras koeficients Isc + 0,07 %/°C
Temperatūras koeficients Pmpp - 0,38 %/°C
Krusas pretestība saskaņā ar uz IEC 61215 un IEC 61730
Šūnu efektivitāte 18,3 %
Moduļa svars 9,5 kg
Moduļa izmērs 1965 x 399 x 25 mm
Savienojuma spraudnis Saderīgs ar MC4
Saules kabeļi 2 x 4,0 mm², garums 1000 mm
Var tikt mainīti bez brīdinājuma.