TECTOFINRV membrāna ir jumta segums kas ir īpaši paredzētajaunāmēkām unlielām virsmām.

Akrilasintētiskaiskaučuksirsarežģītsmateriāls kas, pateicotiestā izdevīgāmīpašībām, ir pierādījissavu lietderībuaugsto tehnoloģijujomās.Vairāku gadu gaitā, Wolfinizstrādātājiem irizdevies, apvienojotakrilasintētisko gumijuar PVCjumtamembrānu, lai radītu viegli montējamu segumu. Akrila sintētiskās gumijas membrāna ir ļoti elastīga kā arī noturīga pret augstām temperatūrām un nelabvēligo laikapstākļu ietekmes.

TECTOFIN RV irhomogēna (viendabīga) membrāna kura ir ražota ar ekstrūzijas paņēmienu. Membrānas rullis ir nodrošināts ar kausējamo malu (šuvi) un ar augstas izturības poliestera apakšslāni un rūpnīcā ražo arī bez kausēšanas malas. Par TECTOFINRV ir iesniegts patents un tas ir pārbaudītssaskaņāar16.726DIN. Pēc pieprasījumamēsvaram izsniegt jumstesta sertifikātu ko izdevusiVācijasCeltniecības inženierzinātņuCeltniecības inženierzinātnes.

Viegliiestrādājams zemās temperatūrās

Pateicotiestāsakrilasintētiskās gumijasbāzei, TECTOFIN RV irļotielastīgs unviegli apstrādājamspatpie zemaām temperatūrām. Tas ir piemērotsgankausēšanai ar karsto gaisu gan ar speciālā šķīdinātaja (līmes) palīdzību. TurklātTECTOFINRV ir paredzēts kausēšanai ar plašutemperatūru diapazonu, lai atvieglotu membrānas iestrādi.

Tectofin RV ir iespējams stiprināt divos veidos:

tectofin

 

 

 

Teroson TK400 poliuritāna līme

 

Teroson TK 400 ir Henkel grupas ražojums, kas ir paredzēts Tectofin RV jumta membrānas pielīmēšanai pie esoša jumta vai siltumizolācijas. TK 400 ir uz poliuritāna bāzes tam piemīt augsta saķeršanās spēja un tas neizplešās.

īpašības:pv 33 terokal

  • Ātra uzklāšana un sacietēšana
  • Izlīdzina nelīdzenu virsmu
  • Vienkāršs lietojums ar putu-pistoli
  • Var lietot temperatūrās līdz -5C0
  • Liela efektivitāte zems patērīņš

Pielietojums:

TK 400 izmanto lai sasaistītu ar vilnas apakšslāni ražotu Tectofin RV un jebkuru tīru attaukotu virsmu.