Visa veida Wolfin jumta segumiem tiek ražoti visi nepieciešamie jumta papildelementi, kas atvieglo jumiķa darbu un paatrina montāžas processu.

Wolfin piedāvā dažāda veida ūdens novadīšanas gūlijas,wolf 01 gan caur parapetu gan caur pārsegumu ir pieejami dažādi diametri. Gūlijas ir aprīkotas ar aizsargresti. Gūlijās ir iestrādāta Wolfin PVC membrāna pie kuras var piekausēt jebkuru no Wolfin ražotiem materiāliem

wolf 02Tiek ražoti arī dažādu diametru ventilācijas izvadi. Visi izstrādājumi tiek ražoti no nerūsējošā tērauda. Tādējādi tie nodrošina ilgmūžību un kvalitāti 

 Katram jumtam ir nepieciešama dažādu stiprinājumu, antenu un citu elementu izvilkšana cauri jumta wolf 03plaknei, arī Wolfin ir padomājis par šādiem gadijumiem un piedāvā dažādus risinājumus sākot no standarta elementiem beidzot ar šķidrām mastikām uz PVC bāzes. Kā arī Wolfin piedāvā risinājumus zibensaizsardzības montāžai uz plakaniem jumtiem.

wolf 04Lai pareizāk apstrādāt mezglus un izvairīties no cilvēka kļūdas Wolfin piedāvā standarta stūra elementus (iekšējos un ārējos). Tie ir izgatavoti rūpnieciski no bezarmēta Wolfin materiāla. Objektā ir iespējams pašiem izgatvot šādus stūrīšus taču tas prasa laiku un precizitāti.

Wolfin piedāvā dažādus materiālus kuru stiprināšana ir wolf 05atšķirīga: ar balasta palīdzību (oļi vai zaļais jumts), ar dībeļiem, ar poliuritāna putām un ar līmes kartu, bet visiem šiem materiāliem ir kopīga iezīme, tā ir stiprināšana savā starpā un stiprināšana pa perimetru. Wolfin materiālus stiprina pa perimetru piekausējot vai pielīmējot tos pie speciāla WOLFIN skārda, tas ir cinkots skārds vai ner.tērauds pie kura rūpnieciski ir 'pielīmēts Wolfin materiāls. No šīs skārda izgatavo dažādas detaļas pielaidumiem, parapetiem un lāseņiem.