Piedāvajam alternatīvus – efektīvākus, universālus un apkārtējai videi draudzīgus pretapledojuma līdzekļus.

 

Ice & Dust Away 25 šķidrums

Ice & Dust Away 25 šķidrums - Dabai un materiāliem draudzīgs ekoloģisks atledošanas šķidrums. Var lietot līdz pat -12 °C. Īpaši piemērots kā preventīvais līdzeklis. Iedarbība līdz pat 3 dienām!

Buklets

buklets

 

Ice amp amp Dust Away 25

 
Ice & Dust Away PLUS šķidrums

Dabai un materiāliem draudzīgs ekoloģisks atledošanas šķidrums. Var lietot līdz pat -17 °C. Īpaši piemērots kā preventīvais līdzeklis. Iedarbība līdz pat 3 dienām!

Buklets

buklets

 

Ice amp amp Dust Away PLUS
 
Ice Breaker atkausēšanas šķidrums

Atkausēšanas šķidrums ar ledlauža īpašībām pielietojams pie īpaši zemām temperatūram! Var lietot līdz pat -30 °C. Īpaši piemērots gan kā līdzeklis tūlītējos pasākumos gan kā preventīvais līdzeklis. Iedarbība līdz pat 3 dienām!

Buklets

buklets

 

Liquid De Icer
 
Super Tau atkausēšanas granulas

Atkausēšanas granulas ar ledlauža īpašībām pielietojamas pie īpaši zemām temperatūram! Var lietot līdz pat -50 °C. Īpaši piemērots gan kā līdzeklis tūlītējos pasākumos gan kā preventīvais līdzeklis. Iedarbība līdz pat 3 dienām!

Buklets

buklets

 

SuperTau 25kg Eimer uzlabots
 
Ice Bear granulas

Ļoti spēcīgas granulas ziemai BEZ sāls. Videi draudzīgs kaisīšanas materiāls ar ekomarķējumu “Blue Angel”. Nodrošina tūlītēju saķeri ar ceļa virsmu, negatīvi neietekmējot materiālus, vidi, cilvēkus un dzīvniekus! Īpaši piemērots gan kā līdzeklis tūlītējos pasākumos gan kā preventīvais līdzeklis kamēr neuzsnieg jauna sniega kārta.

Buklets

buklets

 

Ice Bear
 
Spiediena smidzinātājs “Elephant Jet”

Ideāls palīgs pretapledojuma līdzekļu uzklāšanai. Piemērots pretapledojuma līdzekļu uzklāšanai uz mazām un vidēja lieluma platībām kā piemēram, ietvēm, kāpnēm, iekšpagalmiem un jumtiem. Kopējā šķidruma ietilpība 12,5 litri.

Buklets

buklets

 

Pressure Sprayer