ZinCo - Dzīve uz Jumtiem
Dzīve uz Jumtiem

 

Intensīvus zaļos jumtus var salīdzināt ar īsta dārza izveidi uz jumta. Tie parasti ir daudzfunkcionāli un tiem iespējams piekļūt ikdienā un tos izmantot atpūtai. Šāda veida jumtiem nepieciešama dziļāka sistēmas uzbūve, līdz ar to arī sistēmas svars ir daudz lielāks. Kā īstam dārzam, arī intensīvam zaļajam jumtam būs nepieciešama regulāra kopšana, kas atkarīga no intensitātes pakāpes. Ir iespējams viss sākot no zāliena līdz krūmiem, kokiem, cietajiem segumiem, rotaļu laukumiem un dīķiem.

Veidi

 

daleji intensivs m

Daļēji intensīvs zaļais jumts

Daļēji intensīvam zaļajam jumtam ir piemēroti sausumizturīgi, bet tajā pašā laikā krāsaini un smaržīgi augi. Tas var būt zāliens, izturīgas ziemcietes un nelieli krūmi. ZinCo daļēji intensīvā zaļā jumta sistēmu veido drenāžas aizsargklājs ZinCo ISM 50, drenāžā ZinCo Floradrain FD 40, sistēmfiltrs ZinCo TG, ZinCo sistēmas substrāts "Jumta dārzs" vai "Zāliens". Substrāta izvēle atkarīga no izvēlētajiem augiem - zāliens vai ziemcietes.

TEHNISKIE DATI
Sistēmas augstums 190-240 mm
Svars, piesātināts 240-315 kg/m2
Ūdens kapacitāte 70 l/m2

 

 

 

 

jumta darzs

Jumta dārzs

“Jumta dārza” sistēma ļauj izveidot dažādus dizaina elementus – celiņus, terases, rotaļu laukumus, kā arī koku un krūmu stādījumus. Piemīt spēja uzsūkt lielu daudzumu mitruma, kas iztvaikojot mitrina gaisu un daļēji vai pilnīgi nodrošina jumta dārza augiem nepieciešamā ūdens apgādi. ZinCo intensīvā zaļā jumta sistēmu veido drenāžas aizsargklājs ZinCo ISM 50, drenāžā ZinCo Floradrain FD 60 NEO, sistēmfiltrs ZinCo SF, ZinCo sistēmas substrāts "Jumta dārzs" un minerālsubstrāts "Zincolit Plus". Substrāta augstums atkarīgs no izvēlētajiem augiem - ziemcietes, krūmi, koki.

TEHNISKIE DATI
Sistēmas augstums no 270 mm
Svars, piesātināts no 340 kg/m2
Ūdens kapacitāte no 110 l/m2

 

Arhitektiem

[divider color="#ffffff" width="77" center="yes"] [row column_margin_small="no"] [column size="1/3"]

rasejumi ikona tr

 

[/column] [column size="1/3"]

rasejumi ikona PNG

 

[/column] [column size="1/3"]

razotaju dokumentacija ikona tr

 

[/column] [/row]

 

{nomultithumb}

rasejumi majaslapai mazais II

    Uzzināt cenu!