Dabīgā šīfera jumts - ekoloģiska alternatīva jūsu mājas celtniecībai!

Dabīgais šīferis / slāneklis - dabīgs akmens

 

Dabīgā šīfera (slānekļa) izcelsme:

Dabīgais šīferis / slāneklis ir radies no māla masas, kas pirms 350 – 450 miljoniem gadu jeb Devona periodā nogulsnējies jūras dibenā. Atrodoties lielā dziļumā un saņemot lielu spiedienu, šī masa sablīvējās, pārakmeņojās un vēlāk kalnu veidošanās procesā spiediena un temperatūras ietekmē kristalizējās.

 

Dabīgā šīfera (slānekļa) priekšrocības:

Dabīga izcelsme – pati daba miljoniem gadu atpakaļ radījusi šo materiālu. Dabīgā šīfera ieguvē un apstrādē netiek izmantoti piemaisījumi. Materiāls ir absolūti dabīgs un nekaitīgs veselībai. Nav problēmu ar materiāla utilizāciju.

Ilgmūžīgums – dabīgais šīferis ir noturīgs pret ārējo apstākļu ietekmi un kvalitatīvi uzliktam dagībā šīfera jumtam būtu jāsasniedz vismaz 250 gadu vecums. Salīdzinot materiāla ekspluatācijas ilgumu ar tā izmaksām, dabīgais šīferis ir ekonomiski izdevīgs.

Daudzveidīgums – pateicoties savām estētiskajām īpašībām, dabīgā šīfera jumts vai fasādes labi izskatīsies gan vēsturiskām ēkām, gan jebkura stila modernajā arhitektūrā.

Elegance – dabīgā šīfera jumts vai fasāde ar dabīgas izcelsmes krāsu niansēm un akmens individuālo struktūru piešķir ēkai īpašu vērtību un eleganci.

 

Virsmas veidi

SAMACA dabīgais šīferis / slāneklis - virsmas veidi 

29

Samaca 29

33

Samaca 33

44

Samaca 44

49

Samaca 49

55

Samaca 55

66

Samaca 66

verde

Samaca Verde

 

SSQ dabīgais šīferis / slāneklis - virsmas veidi

Riverstone Product 1

Riverstone

del carmen

Del Carmen

domiz

Domiz

 

Ibero dabīgais šīferis / slāneklis - virsmas veidi

iberoa

Ibero

    Uzzināt cenu!