Wolfin jumta segumiem tiek ražoti visi nepieciešamie jumta papildelementi, kas atvieglo jumiķa darbu un paātrina montāžas processu.

 

Veidi

Nerūsējošā tērauda papildelementi

Wolfin piedāvā dažāda veida ūdens novadīšanas gūlijas, gan caur parapetu, gan caur pārsegumu dažādos diametros. Gūlijas ir aprīkotas ar lapu ķērāju. Gūlijās ir iestrādāta Wolfin PVC membrāna pie kuras var piekausēt jebkuru no Wolfin ražotiem materiāliem. Atsevišķi pieejami arī apsildes kabeļi gūlijām.

water outlet greyowerflow draingravel stop sdapsildes kabelis

 

Tiek ražoti arī dažādu diametru ventilācijas izvadi. Visi izstrādājumi tiek ražoti no nerūsējošā tērauda. Tādējādi tie nodrošina ilgmūžību un kvalitāti

ventilation outlet black

 

Sistēmas papildelementi

 

Lai profesionāli un kvalitatīvi ierīkotu jumtu, WOLFIN Bautechnik piedāvā gatavus palīgmateriālus kā, piemēram, iekšējos un ārējos stūrīšus, zibens aizsardzības stiprinājumus, manšetes utt. no WOLFIN membrāns materiāla. Tas samazina nepieciešamo piepūli, ieklājot membrānas, un patērēto laiku.

blm blitzwolf 04

 

Wolfin membrānas stiprina pa perimetru piekausējot tās pie speciāla WOLFIN skārda. WOLFIN skārds izgatavots no 0,6 mm biezas, auksti velmētas cinkotas loksnes (abas puses), kas laminēta ar attiecīgā WOLFIN brenda nearmēto membrānu. Turklāt WOLFIN metāla loksnes apakšdaļa ir krāsota emalja ar krāsainu aizsargpārklājumu. No šī skārda izgatavo dažādas detaļas pielaidumiem, parapetiem un lāseņiem.

skards cosmofin

  

Būvķīmija WOLFIN membrānu iestrādei

Šuvju hermētiķis

WOLFIN membrānu hermētiķis šķidrā veida, kas paredzēts šuvju nolīdzināšanai. Pieejams katras membrānas attiecīgajā krāsā.

cosmofin flssigfolie

 

TEROSON AD Adhesive Spray

Teroson AD izsmidzināmā līme ir piemērota gan sintētisko membrānu ar filcu apakšpusē vai bez, gan gumijas membrānu un PE, PP foliju pielīmēšanai. Teroson AD Spray ir īpaša ar labu saķeri starp dažādiem materiāliem un ērtu tās izmantojamību.

  

TEROSON EF TK 395

Teroson EF TK 395 ir vienkomponentu poliuretāna putas, kas speciāli izstrādātas siltumizolācijas materiālu salīmēšanai savā starpā un pie pamatnes. Tās izmantojamas, piemēram, polistirolam, cieto putu izolācijas plāksnēm utt.

teroson fallback teroson 395

 

TEROSON EF TK 400

Teroson EF TK 400 ir vienkomponentu poliuretāna putas, kas paredzētas sintētisko membrānu ar filca audumu apakšā pielīmēšanai pie siltumizolācijas vai pamatnes.

teroson fallback teroson 400

  

WOLFINATOR

Universāla montāžas līme / hermētiķis būvizstrādājumu pielīmēšanai uz koka, metāla un minerālvirsmām, pieslēgumu noblīvēšanai iekšdarbiem un ārdarbiem.

wolfinator

wolfinator

 

 

 

 

 

 

Arhitektiem

[divider color="#ffffff" width="77" center="yes"] [row column_margin_small="no"] [column size="1/3"]

rasejumi ikona tr

 

[/column] [column size="1/3"]

rasejumi ikona PNG

 

[/column] [column size="1/3"]

razotaju dokumentacija ikona tr

 

[/column] [/row]

 

{nomultithumb}

rasejumi majaslapai mazais II

    Uzzināt cenu!