wienerberger

logo terca rgb

Apraksts

Wienerberger koncerns ir lielākais keramikas būvniecības materiālu ražotājs pasaulē ar 245 rūpnīcām 27 valstīs.

Wienerberger koncerns, paplašinot jumta segumu klāstu, pastāvīgi piedāvā jauna dizaina, formu un krāsu produktus, kuri atbilst vis izvēlīgākā pircēja prasībām.

Keramikas dakstiņu ražošanā Koramic un Tondach Wienerberger izmanto savu uzkrāto pieredzi ķieģeļu ražošanā, apvienojot to ar mūsdienu tehnoloģijām. Apvienojot tradīcijas un jaunās tehnoloģijas, mēs varam piedāvāt augstas kvalitātes un izturīgus produktus, kuri lieliski saglabā savu vērtību.

 

Kas ir keramiskie dakstiņi Koramic & Tondach?

 

KERAMIKAS DAKSTIŅI - WIENERBERGER KORAMIC

Visi Wienerberger koncernā ražotie māla dakstiņi KORAMIC ir salizturīgi, tie iztur 150 sasaldēšanas un atlaidināšanas ciklus.   Kāds ir to kalpošanas mūža ilgums? Ar kvalitatīviem māla dakstiņiem ierīkots jumts kalpo tik pat ilgi, cik pati ēka. Ražotājs savai produkcijai dod 30 gadu garantiju. Ap 80 % savas dzīves cilvēki pavada ēkās. Ēkas jumts – viens no celtnes galvenajām sastāvdaļām, tāpēc ļoti svarīgi pareizi izvēlēties jumta segumu. Izvēloties jumta segumu ņemiet vērā: seguma kalpošanas mūža ilgumu; ekoloģiskumu; seguma ugunsizturību; komplektācijas pilnīgumu; jumta cenu.

Keramisko dakstiņu izturība uz spiedi ir četras reizes lielāka nekā to pieprasa Europas standarts, proti 4,5 kN, salīdzinājumā ar Eiropas normas pieprasīto 1,2 kN. Ūdens caurlaidība 0.

 

KERAMIKAS DAKSTIŅI - WIENERBERGER TONDACH

"Īstu nekad neaizstāt ar mākslīgu" - tā skan koncerna TONDACH devīze. Tas nozīmē klasicisma pamatprincipu, dabiskuma ievērošanu, estētisko antīko etalonu, tēlu un formu ievērošanu koncerna produkcijas radīšanā. Vēsturiski sagadījās, ka tieši jumts nosaka jebkuras mājas veidolu, taču bez aizsargāšanas funkcijas jumtam ir atvēlēta vēl viena visai svarīga loma - būt arhitektūras dominantam ēkas veidolā.

Jumta segumu TONDACH sistēma, piedāvā ne tikai parastos dakstiņus, bet arī dažādus papild elementus un aksesuārus; jo sarežģītāka jumta ģeometrija, jo lielāka šo aksesuāru nomenklatūra ir nepieciešama. Wienerberger Tondach ir izstrādājis veselu arsenālu tādu elementu, jumta seguma izveidei.

    Uzzināt cenu!