erlus-farbig-1

Apraksts

Erlus AG ražotne dibināta 1842. gadā Ergoldsbahas (Ergoldsbach) ķieģeļu rūpnīcā. Nepārtrauktā attīstība, inovāciju ieviešana ir ļāvusi  Erlus zīmolam kļūt par sinonīmu vārdam “respektabls” un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem būvniecībā.

Uzņēmuma Erlus AG galvenais ofiss atrodas Bavārijas pilsētā Neufahrn. Šis reģions ir viens industriāli attīstītākajiem reģioniem Vācijā.
Erlus rūpnīcās strādā ap 600 darbinieku, uzņēmums ir viens no lielākajiem dakstiņu un dūmvadu sistēmu ražotājiem Vācijā.
1996. gadā uzņēmumam piešķirts DIN NE ISO 9001 sertifikāts.

Pirmie māla dakstiņi Erlus ražotnē tika izgatavoti aptuveni pirms 2500 gadiem. Arī mūsdienās jumta dakstiņi joprojām tiek izgatavoti no māla, tikai dakstiņu izgatavošanas process ir kļuvis sarežģītāks. Tā kā  māla dakstiņi ir dabīgs produkts, to izgatavošanas process ir samērā laikietilpīgs - no keramikas izejvielu ieguves, dakstiņu apdedzināšanai līdz iesaiņošanai - paiet 30 dienas!

Turklāt jumta dakstiņiem tiek izvirzītas augstas prasības. Māla dakstiņiem jāaizsargā jumtu no lietus un vētrām. Tiem jābūt stabiliem un jāatbilst daudziem standartiem. Visus šos kritērijus var izpildīt tikai augsto tehnoloģiju ražošanas metožu un mūsu darbinieku bagātīgās pieredzes dēļ.

Ergoldsbacher jumta dakstiņiem ir lieliska reputācija. Tiem ir nemainīgi augsta kvalitāte un funkcionāls, stilīgs dizains.

ERLUS māla dakstiņi ir viegli saliekami, pateicoties to īpašajai formas stabilitātei - tas ir aspekts, ko īpaši novērtē mūsu jumiķi. ERLUS vienmēr ņem vērā jumiķu prasības, izstrādājot jaunus modeļus vai optimizējot esošos māla dakstiņus.

ERLUS zīmols izsaka augsto kvalitātes standartu, ko no mums sagaida: virsraksts “e” logotipā apzīmē vērtējumu “izcils”. To apstiprina 10 starptautiskas balvas dizainā, kuras mums ir piešķirtas par mūsu jumta dakstiņiem.

Mājas ir tikpat daudzveidīgas kā to iemītnieki. Neatkarīgi no tā, vai tā ir klasiskā, vēsturiskā vai modernā arhitektūra - jumts ir piektā fasāde, kas nosaka jūsu mājas vai ēkas raksturu. Ergoldsbacher māla dakstiņi ir pieejami 22 formās un 31 krāsā. Izmantojot šo dažādību, Jūs noteikti atradīsiet pareizo jumta dakstiņu. Mēs jums apsolām: ERLUS jumts padarīs jūsu īpašumu ļoti vērtīgu!

 

 

Galerija

Galerija

 "Erlus māla dakstiņu jumti"  "Erlus māla dakstiņu jumti"  "Erlus māla dakstiņu jumti"  "Erlus māla dakstiņu jumti"  "Erlus māla dakstiņu jumti"  "Erlus māla dakstiņu jumti"
 "Erlus māla dakstiņu jumti"  "Erlus māla dakstiņu jumti"  "Erlus māla dakstiņu jumti"    

    Uzzināt cenu!