Image

PURO PLUS, DABĪGS, DINAMISKS ŠĶIEDRCEMENTA IZSKATS

Puro Plus fasādes paneļi pieejami divos standarta izmēros, un tie ir masā krāsoti dabiski pelēkā krāsā. Tā virsma ir arī viegli slīpēta, lai atspoguļotu dabisko efektu.

Puro Plus fasādes panelis ir šķiedrcementa fasādes panelis dabiskā šķiedrcementa krāsā. Puro Plus ir viegli slīpēts. Tāpēc gaisā žāvētajiem Puro Plus šķiedrcementa fasādes paneļiem netiek uzklāts pārklājums, ļaujot mainīgiem laikapstākļiem radīt dabisku pelēko nokrāsu efektu. Ideāli piemērota fasādei ar kvēli!

 

Krāsa

svk puroplus post

PURO PLUS

Īpašības

dabisks izskats Dabisks izskats

Puro Plus gaisā žāvētie šķiedrcementa fasādes paneļi ir viegli slīpēti (bez pārklājuma). Tie izstaro gluda betona tīrību, bet mainās atkarībā no mainīgajiem laika apstākļiem.

tiri ekologisks Tīri ekoloģisks

Puro Plus šķiedrcementa fasādes paneļi ir izgatavoti tikai no dabīgām izejvielām, tāpēc tie ir 100% ekoloģiski. Turklāt ar gaisu rūdītais žāvēšanas process ir videi draudzīgs, tāpat kā apdare. Fasādes panelis patiešām ir tikai viegli slīpēts.

optimala kvalitate Optimāla kvalitāte

SVK ļauj Puro Plus fasādes paneļiem, kas izgatavoti tikai no vislabākajām izejvielām, dabiski sacietēt žāvēšanas telpās. Šis pakāpeniskais žāvēšanas process palīdz izveidot īpaši spēcīgu un stabilu paneli.

kvalitate Kvalitāte

Puro Plus atbilst Eiropas standarta EN 12467: 2004 “Šķiedrcementa plakanās loksnes - izstrādājuma specifikācija un testa metodes” prasībām. Puro Plus fasādes paneļi arī atbilst Eiropas tehniskajai specifikācijai ETA 14/0284 un Augsnes kvalitātes spriedums (Nīderlande) prasībām.

ugunsdrosiba Ugunsdrošība

Drošība ir viena no SVK galvenajām prioritātēm. Paneļi pieder ugunsreakcijas klasei A2-s1, d0 saskaņā ar Eiropas standartu EN 13501-1 "Materiālu, būvizstrādājumu un celtniecības elementu klasifikācija pēc ugunsdrošības". Tas pieder arī A klasei (0 / ≤5) nedegošs saskaņā ar ASTM E136 un ASTM E84. Konkrēti, tas nozīmē, ka SVK šķiedrcementa fasādes paneļi ugunsgrēkos gandrīz vispār neizplata uguni tālāk, un tie tiek pārbaudīti visstingrākajos apstākļos. Ugunsgrēka gadījumā ir tikai ierobežota dūmu izdalīšanās, un no SVK plāksnēm nevar nokrist degošas daļiņas.

Projektējot ugunsdrošas sienas vai griestus, ir jāņem vērā visi konstrukcijas elementi, pievēršot uzmanību citu izmantoto materiālu ugunsdrošībai, ieskaitot izolāciju, montāžas sistēmu un materiālu savstarpējo savienojumu.

Tehniskie dati

Izmērs

Garums x platums: 3070 x 1220 mm vai 2520 x 1220 mm

Biezums: 8 mm

Fizikālās īpašības (EN-12467 un ASTM C1186)

Tilpuma svars (kg / m³): (žāvēts cepeškrāsnī) 1700

Metriskais svars (kg / m²): ± 14,6

Lieces izturība (EN 12467)

Klase: 4

Ugunsizturība (EN 13501-1, ASTM E136 un ASTM E84)

Klase: A2-s1, d0

Nedegošs

A klase (0 / ≤ 5)