Image

ORNIMAT, AUGSTĀKĀ KVALITĀTE LĪDZ PAT MALĀM

Ornimat šķiedrcementa fasādes paneļi apvieno estētiku un kvalitāti mūžīgā un izturīgā izstrādājumā. Pēc izmēra tie piedāvā bezgalīgas radošas iespējas. Jūs izlemjat izmērus un formu. Ornimat šķiedrcementa fasādes paneļi garantē nevainojamu apdari un izturīgu un pievilcīgu rezultātu.

Ornimat fasādes paneļus kodolu veido šķiedrcements, kas pārklāts ar UV izturīgu divkomponentu poliuretāna krāsu ar matētu izskatu. Paneļa malas un krāsotas ar tādu pašu pārklājumu kā redzamā puse. Tādā veidā jūsu fasāde vienmēr izskatās vienmērīga, neatkarīgi no tā, no kura leņķa Jūs skatāties. Turklāt pārklājums novērš mitruma un netīrumu absorbciju malās.

 

Krāsas

svk ornimat est01 white

Ornimat

EST01 White

svk ornimat est02 seashell

Ornimat

EST02 Seashell

svk ornimat est03 cream

Ornimat

EST03 Cream

svk ornimat est04 ivory

Ornimat

EST04 Ivory

svk ornimat est05 quarz

Ornimat

EST05 Quarz

svk ornimat est06 steel

Ornimat

EST06 Steel

svk ornimat est07 gray

Ornimat

EST07 Gray

svk ornimat est08 stone

Ornimat

EST08 Stone

svk ornimat est09 jet

Ornimat

EST09 Jet

svk ornimat est10 shadow

Ornimat

EST10 Shadow

svk ornimat est11 carbon

Ornimat

EST11 Carbon

svk ornimat est12 black

Ornimat

EST12 Black

svk ornimat elm01

Ornimat

ELM01 Fire

svk ornimat elm02

Ornimat

ELM02 Sunrise

svk ornimat elm03

Ornimat

ELM03 Sand

svk ornimat elm04

Ornimat

ELM04 Forest

svk ornimat elm05

Ornimat

ELM05 Water

svk ornimat elm06

Ornimat

ELM06 Wood

Īpašības

dabisks izskats Radošā brīvība

 

 

Ir iespējamas visas krāsas: 12 Essentials un 6 Elements krāsas. No 50 m² ir iespējamas gandrīz visas RAL un NCS krāsas (izņemot fluo un metālus) SVK Inspirations krāsu diapazonā. Turklāt jūs varat brīvi spēlēties ar dažādām formām un vajadzības gadījumā izvēlēties perforētu apdari. Izmantojot Ornimat, jūs sniedzat savai iztēlei brīvu vaļu.

tiri ekologisks Pēc pasūtījuma izgatavots ar augstas kvalitātes pārklājumu

 

Ornimat tiek gatavots pēc izcilības. Fasādes paneļi tiek sagriezti atbilstoši paredzētajiem izmēriem: slīpi, izliekti, ar iepriekš urbtiem caurumiem vai bez tiem. Paneļus un malas vienlaikus krāso tā, lai no rūpnīcas iznāktu gatavs izstrādājums. Šim izstrādājumam ir piešķirts uz ūdens bāzes un UV izturīgs poliuretāna pārklājums ar krāsainām malām. Tas ļauj garantēt optimālu izturību un vienveidīgu izskatu.

optimala kvalitate Vienkārša apkope un augstākā kvalitāte

 

 Ornimat šķiedrcementa fasādes paneļiem nepieciešama tikai ierobežota apkope. Fasādes paneļu atsvaidzināšanai pietiek ar tīru ūdeni vai ūdeni ar neitrālu universālu tīrītāju. Turklāt SVK ļauj Ornimat fasādes paneļiem, kas izgatavoti tikai no vislabākajām izejvielām, dabiski sacietēt žāvēšanas telpās. Šis pakāpeniskais žāvēšanas process palīdz izveidot īpaši spēcīgu un stabilu paneli.

kvalitate Kvalitāte

Ornimat atbilst Eiropas standarta EN 12467: 2004 “Šķiedrcementa plakanās loksnes - izstrādājuma specifikācija un testēšanas metodes” prasībām un Augsnes kvalitātes spriedums (Nīderlande) prasībām. Uz katra iesaiņojuma ir CE marķējums ar attiecīgajiem kvalitātes kritērijiem. Ornimat fasādes paneļiem ir Eiropas tehniskais sertifikāts ETA 14/0284 (Eiropas tehniskais novērtējums).

ugunsdrosiba Ugunsdrošība

Drošība ir viena no SVK galvenajām prioritātēm. Paneļi pieder ugunsreakcijas klasei A2-s1, d0 saskaņā ar Eiropas standartu EN 13501-1 "Materiālu, būvizstrādājumu un celtniecības elementu klasifikācija pēc ugunsdrošības". Tas pieder arī A klasei (0 / ≤5) nedegošs saskaņā ar ASTM E136 un ASTM E84. Konkrēti, tas nozīmē, ka SVK šķiedrcementa fasādes paneļi ugunsgrēkos gandrīz vispār neizplata uguni tālāk, un tie tiek pārbaudīti visstingrākajos apstākļos. Ugunsgrēka gadījumā ir tikai ierobežota dūmu izdalīšanās, un no SVK plāksnēm nevar nokrist degošas daļiņas.

Projektējot ugunsdrošas sienas vai griestus, ir jāņem vērā visi konstrukcijas elementi, pievēršot uzmanību citu izmantoto materiālu ugunsdrošībai, ieskaitot izolāciju, montāžas sistēmu un materiālu savstarpējo savienojumu.

Tehniskie dati

Izmērs

Garums x platums: max 3070 x 1220 mm

Biezums: 8 mm

Fizikālās īpašības (EN-12467 un ASTM C1186)

Tilpuma svars (kg / m³): (žāvēts cepeškrāsnī) 1700

Metriskais svars (kg / m²): ± 14,6

Lieces izturība (EN 12467)

Klase: 5

Ugunsizturība (EN 13501-1, ASTM E136 un ASTM E84)

Klase: A2-s1, d0

Nedegošs

A klase (0 / ≤ 5)