Image

DECOBOARD PURE, DABISKS AKMENS IZSKATS ŠĶIEDRCEMENTĀ

Decoboard Pure šķiedrcementa fasādes panelis izskatās kā īsts dabīgais akmens, bet ar visām šķiedrcementa priekšrocībām. Paneļiem ir caurspīdīgs vai daļēji caurspīdīgs pārklājums atkarībā no vēlamās krāsas.

Decoboard Pure fasādes paneļiem ir dinamisks un dabisks izskats. Šiem šķiedrcementa paneļiem ir tāds pats maigs duļķains raksts kā Puro Plus šķiedrcementa fasādes paneļiem. Pašlaik šie fasādes paneļi ir pieejams 3 dažādu krāsu toņos. No gaiši pelēkas līdz ļoti tumši pelēkai.

 

Krāsas

decoboard pure dpu01 gale

Decoboard Pure

DPU01 Gale

decoboard pure dpu02 burst

Decoboard Pure

DPU02 Burst

decoboard pure dpu03 thunder 2

Decoboard Pure

DPU03 Thunder

Īpašības

dabisks izskats Dabiska akmens izskats ar šķiedrcementa priekšrocībām

 

Fasādes panelis ar īsta dabīga akmens izskatu, bet ar visām šķiedrcementa priekšrocībām. Šī fasādes paneļa maigi duļķainais raksts padara to par unikālu produktu. Turklāt šis fasādes panelis ir pieejams trīs dažādos pelēkā toņos.

udens bazes parklajums optimalai izturibai Caurspīdīgs vai daļēji caurspīdīgs pārklājums uz ūdens bāzes, iegūstot spīdīgu izskatu

 

Priekšpusē esošais caurspīdīgais vai daļēji caurspīdīgais pārklājums dod Decoboard Pure maigu, spīdīgu izskatu. Pateicoties pārklājumam, panelis saglabā vienveidīgu izskatu, un laikapstākļu ietekmei uz paneļa nav redzamas ietekmes.

optimala kvalitate Vienkārša apkope un augstākā kvalitāte

 

 SVK šķiedrcementa fasādes paneļiem Decoboard Pure nepieciešama tikai ierobežota apkope. Fasādes paneļu atsvaidzināšanai pietiek ar tīru ūdeni vai ūdeni ar neitrālu universālu tīrītāju. SVK ļauj no labākajām izejvielām ražotajiem Decoboard Pure fasādes paneļiem dabiski sacietēt žāvēšanas telpās. Šis pakāpeniskais žāvēšanas process palīdz izveidot īpaši spēcīgu un stabilu paneli.

kvalitate Kvalitāte

Decobaord fasādes paneļi atbilst Eiropas standarta EN 12467: 2004 “Šķiedrcementa plakanās loksnes - Izstrādājuma specifikācija un testa metodes” prasībām. Uz katra iesaiņojuma ir CE marķējums ar attiecīgajiem kvalitātes kritērijiem. Decoboard fasādes paneļiem ir Eiropas tehniskais sertifikāts ETA 14/0284 (Eiropas tehniskais novērtējums).

ugunsdrosiba Ugunsdrošība

Drošība ir viena no SVK galvenajām prioritātēm. Paneļi pieder ugunsreakcijas klasei A2-s1, d0 saskaņā ar Eiropas standartu EN 13501-1 "Materiālu, būvizstrādājumu un celtniecības elementu klasifikācija pēc ugunsdrošības". Tas pieder arī A klasei (0 / ≤5) nedegošs saskaņā ar ASTM E136 un ASTM E84. Konkrēti, tas nozīmē, ka SVK šķiedrcementa fasādes paneļi ugunsgrēkos gandrīz vispār neizplata uguni tālāk, un tie tiek pārbaudīti visstingrākajos apstākļos. Ugunsgrēka gadījumā ir tikai ierobežota dūmu izdalīšanās, un no SVK plāksnēm nevar nokrist degošas daļiņas.

Projektējot ugunsdrošas sienas vai griestus, ir jāņem vērā visi konstrukcijas elementi, pievēršot uzmanību citu izmantoto materiālu ugunsdrošībai, ieskaitot izolāciju, montāžas sistēmu un materiālu savstarpējo savienojumu.

Tehniskie dati

Izmērs

Garums x platums: 3070 x 1220 mm vai 2520 x 1220 mm

Biezums: 8 mm

Fizikālās īpašības (EN-12467 un ASTM C1186)

Tilpuma svars (kg / m³): (žāvēts cepeškrāsnī) 1700

Metriskais svars (kg / m²): ± 14,6

Lieces izturība (EN 12467)

Klase: 5

Ugunsizturība (EN 13501-1, ASTM E136 un ASTM E84)

Klase: A2-s1, d0

Nedegošs

A klase (0 / ≤ 5)