Image

DECOBOARD CLASSIC, AUGSTAS KLASES UV IZTURĪGS AKRILA PĀRKLĀJUMS

Vai meklējat mūsdienīgu, gludu fasādes apdari, kas atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām? Tad SVK šķiedrcementa fasādes paneļi Decoboard ir ideāls risinājums. Gan jaunbūvēm, gan atjaunošanas darbiem.

Decoboard Classic šķiedrcementa fasādes paneļi tiek izgatavoti ne tikai no vislabākajām izejvielām, bet arī ir pārklāti ar 3 slāņiem UV izturīgas akrila krāsas. Četras pieejamās standarta pārklājuma krāsas ir mūžīgas un piešķirs Jūsu fasādei modernu, elegantu izskatu. Ja vēlaties pielāgotu krāsu, gandrīz visas RAL un NCS krāsas ir iespējamas no 50 m² platības.

 

Krāsas

decoboard dcl01 white

Decoboard Classic

DCL01 White

decoboard dcl02 mid gray

Decoboard Classic

DCL02 Mid-gray

decoboard dcl03 gray

Decoboard Classic

DCL03 Gray

decoboard dcl04 black

Decoboard Classic

DCL04 Black

decoboard dcl05 anthracite gray

Decoboard Classic

DCL05 Anthracite gray

decoboard dcl06 black gray

Decoboard Classic

DCL06 Black gray

decoboard dcl07 quarz gray

Decoboard Classic

DCL07 Quarz gray

decoboard dcl08 copper red

Decoboard Classic

DCL08 Copper-red

decoboard dclm01 fire

Decoboard Classic

DCLM01 Fire

decoboard dclm02 sunrise

Decoboard Classic

DCLM02 Sunrise

decoboard dclm03 sand

Decoboard Classic

DCLM03 Sand

decoboard dclm04 forest

Decoboard Classic

DCLM04 Forest

decoboard dclm05 water

Decoboard Classic

DCLM05 Water

decoboard dclm06 wood

Decoboard Classic

DCLM06 Wood

Īpašības

dabisks izskats Moderns izskats un ātra piegāde

 

Pateicoties vienmērīgam akrila pārklājumam un mūžīgajām krāsām, SVK Decoboard Classic fasādes paneļi piešķirs Jūsu fasādei modernu un elegantu izskatu. Mūsu standarta krāsas vienmēr ir noliktavā, un tās var ātri piegādāt. RAL un NCS krāsu piegāde ir nedaudz ilgāka.

udens bazes parklajums optimalai izturibai Ūdens bāzes pārklājums optimālai izturībai

 

Daudzslāņu pārklājums priekšpusē un uz ūdens bāzes pārklājums fasādes paneļu aizmugurē garantē optimālu izturību. SVK garantē materiāla izturību 10 gadus pēc piegādes datuma. Turklāt SVK piešķir 10 gadu garantiju arī krāsai.

optimala kvalitate Vienkārša apkope un optimāla kvalitāte

 

 SVK šķiedrcementa fasādes paneļiem Decoboard Classic nepieciešama tikai ierobežota apkope. Fasādes paneļu atsvaidzināšanai pietiek ar tīru ūdeni vai ūdeni ar neitrālu universālu tīrītāju. SVK ļauj no labākajām izejvielām ražotajiem Decoboard fasādes paneļiem dabiski sacietēt žāvēšanas telpās. Šis pakāpeniskais žāvēšanas process palīdz izveidot īpaši spēcīgu un stabilu paneli.

kvalitate Kvalitāte

Decobaord fasādes paneļi atbilst Eiropas standarta EN 12467: 2004 “Šķiedrcementa plakanās loksnes - Izstrādājuma specifikācija un testa metodes” prasībām. Uz katra iesaiņojuma ir CE marķējums ar attiecīgajiem kvalitātes kritērijiem. Decoboard fasādes paneļiem ir Eiropas tehniskais sertifikāts ETA 14/0284 (Eiropas tehniskais novērtējums).

ugunsdrosiba Ugunsdrošība

Drošība ir viena no SVK galvenajām prioritātēm. Paneļi pieder ugunsreakcijas klasei A2-s1, d0 saskaņā ar Eiropas standartu EN 13501-1 "Materiālu, būvizstrādājumu un celtniecības elementu klasifikācija pēc ugunsdrošības". Tas pieder arī A klasei (0 / ≤5) nedegošs saskaņā ar ASTM E136 un ASTM E84. Konkrēti, tas nozīmē, ka SVK šķiedrcementa fasādes paneļi ugunsgrēkos gandrīz vispār neizplata uguni tālāk, un tie tiek pārbaudīti visstingrākajos apstākļos. Ugunsgrēka gadījumā ir tikai ierobežota dūmu izdalīšanās, un no SVK plāksnēm nevar nokrist degošas daļiņas.

Projektējot ugunsdrošas sienas vai griestus, ir jāņem vērā visi konstrukcijas elementi, pievēršot uzmanību citu izmantoto materiālu ugunsdrošībai, ieskaitot izolāciju, montāžas sistēmu un materiālu savstarpējo savienojumu.

Tehniskie dati

Izmērs

Garums x platums: 3070 x 1220 mm vai 2520 x 1220 mm

Biezums: 8 mm

Fizikālās īpašības (EN-12467 un ASTM C1186)

Tilpuma svars (kg / m³): (žāvēts cepeškrāsnī) 1700

Metriskais svars (kg / m²): ± 14,6

Lieces izturība (EN 12467)

Klase: 5

Ugunsizturība (EN 13501-1, ASTM E136 un ASTM E84)

Klase: A2-s1, d0

Nedegošs

A klase (0 / ≤ 5)