home ctm logo

MOEDING - TAVS PARTNERIS INDIVIDUĀLĀM FASĀDĒM

Ar mūsu ventilējamām keramiskajām fasādēm mēs arhitektiem un klientiem piedāvājam risinājumus, ar kuriem viņi var pozitīvi ietekmēt ēkas enerģijas bilanci. Produktu izturība, dabīgais materiāls un brīvība no apkopes atbalsta ilgtspējības mērķi.

Mēs piedāvājam saviem klientiem labākos iespējamos risinājumus ar atlasītiem, dabīgiem izejmateriāliem, modernām dedzināšanas un apstrādes tehnoloģijām, kā arī individuālu ekspertīzi. Kad runa ir par fasādēm, mēs redzam sevi kā pakalpojumu sniedzēju ar ilgtsējīgu pieredzi.

Kā tirgus līderis MOEDING nosaka globālus standartus ar ALPHATON® un LONGOTON® vēntilējamo, siltināto fasāžu segmentā. Inovatīvos projektos un ar jaunām prasībām attiecībā uz liela mēroga fasādes elementiem vienmēr tiek garantēta maksimāla izstrādes un ražošanas kvalitāte. Dabīgais ķieģeļu materiāls ir krāsains un stabils, individuāli noformējams un viegli uzstādāms - ilgtspējīgām fasādēm, pilnīgi atbilstoši plānotāja vēlmēm.

 

MOEDING KERAMISKĀS FASĀDES

MOEDING keramisko flīžu fasādes sistēmas sastāv no alumīnija apakškonstrukcijas, kurai piestiprināti keramiskie fasādes elementi. Keramisko flīžu izskats ir ļoti individuāls - mūsu mērķis ir katrā projektā 100% izpildīt plānotāju vēlmes.

 

DIZAINS: KRĀSAS UN VIRSMAS

MOEDING keramiskās flīzes var būt jebkādas formas un krāsas. Pateicoties jaunākajām tehniskajām sistēmām, var izgatavot gandrīz jebkuru vēlamo formu - neatkarīgi no tā, vai tā ir saliekta, viļņota vai balstīta uz trīsdimensiju formu. Krāsu dizainā ir arī vislielākā elastība. Sākot no dabiskām ķieģeļu krāsām līdz glazūras krāsām pēc vēlēšanās līdz specefektu glazūrām vai manuālai krāsu noformēšanai - šeit nav iztēles ierobežojumu.

 

KERAMISKO FASĀŽU PRIEKŠROCĪBAS

Ventilējama, siltināta keramisko flīžu fasādes apdare ir ideāls dizaina princips ārsienām un arvien vairāk arī interjera telpu dizainam. Pateicoties progresīvajām uzstādīšanas sistēmām, izmantoto materiālu un izejvielu pozitīvajām īpašībām, kā arī daudzajām dizaina iespējām, ir daudz priekšrocību, kas runā par MOEDING fasādes izmantošanu.

 

KRĀSU PRECIZITĀTE UN DIZAINA BRĪVĪBA

Ķieģeļu materiāla kalpošanas laiks ir neierobežots, tas iztur visas vides ietekmes un vispār neprasa nekādu apkopi. Apdedzināta keramiskā flīze ir izturīga pret krāsu, izturīga pret UV stariem un neizbalē. Keramisko flīžu lielais krāsu, formātu, virsmu un formu klāsts apvienojumā ar pamatnes elastību ļauj arhitektam un plānotājam absolūti brīvi noformēt un plānot fasādi.

 

ILGTSPĒJĪBA

Izvēloties fasādes sistēmu, nedrīkst aizmirst par ekoloģiskajiem un ekonomiskajiem aspektiem. Ķieģelis ir 100% dabiski izgatavots no māla, kas tiek ekoloģiski iegūts īpašās māla bedrēs uz virsmām, kuras vienmēr pēc tam tiek atjaunotas. Materiāls nesatur kaitīgas piedevas un izslēdz smago metālu izmantošanu. Rūpīga resursu apstrāde, ražošana, izmantojot ekoloģiski saprātīgus ražošanas procesus, un pilnīga atkārtota izmantošana nojaukšanas laikā ir faktori, kas raksturo šo ilgtspējīgo būvmateriālu.

 

SILTUMIZOLĀCIJA, SKAŅAS IZOLĀCIJA UN UGUNSDROŠĪBA

Ar ventilējamām fasādēm ziemā tiek panākti ievērojami mazāki siltuma zudumi, kā arī droša siltuma aizsardzība vasarā. Turklāt tām ir pozitīva ietekme uz ārējās sienas skaņas izolācijas efektu: skaņas izolācijas pakāpe tiek palielināta. Turklāt pateicoties sistēmai tehniskās ugunsdrošības prasības var izpildīt saskaņā ar būvniecības likumiem.

 

EKONOMISKĀ EFEKTIVITĀTE

Pateicoties vienkāršajai apstrādei uzstādīšanas laikā, materiālu (ķieģeļu flīžu un alumīnija pamatnes) izturībai un bez sistēmu uzturēšanas, MOEDING keramikas fasāde ir īpaši ekonomiska un piemērota gan jaunu ēku celtniecībai, gan fasāžu atjaunošanai no visiem ēku veidiem.

 

VĒRTĪBAS SAGLABĀŠANA UN ENERĢĒTIKAS EFEKTIVITĀTE

Papildus daudzveidīgajām dizaina iespējām, izmantojot mūsu keramiskās fasādes, var sasniegt optimālas izolācijas vērtības. Siltumizolācijas materiāla biezumu zem keramiskajām flīzēm var mainīt pēc nepieciešamības, un tādējādi var tikt izpildīti visi energoefektīvo un pasīvo māju standarti. Labi izolēts ēkas korpuss ietaupa apkures izmaksas un veicina CO2 emisiju samazināšanu un tādējādi arī klimata aizsardzību. Atšķirībā no citām ārējām izolācijām ventilējamā fasāde ar keramisko flīžu apšuvumu ļauj sienai elpot, tādējādi nodrošinot veselīgu iekštelpu klimatu.

 

PILNĪGA SISTĒMA

Izmantojot MOEDING, jūs saņemat ne tikai individuālākās keramiskās flīzes, bet arī visu iepakojumu. Mēs nepārtraukti attīstām savas uzstādīšanas sistēmas, lai pēc iespējas vienkāršāk piestiprinātu flīzes. Vai vēlaties kādu konkrētu apakšstruktūru, kuru esat pats izstrādājis? Arī šeit mūsu speciālisti ir jūsu pusē un izstrādā perfektu flīžu formu jūsu plāniem. Turklāt mūsu produkti ir izcili arī moduļu un elementu konstrukcijai.

 

DAĻĒJI CAURSPĪDĪGI RISINĀJUMI

Ja meklējat daļēji caurspīdīgu risinājumu slēgtām fasādēm vai stikla virsmām, mūsu bagetes ir īpaši piemērotas. Ķieģeļu elementi ir ļoti elastīgi, to forma un krāsa ir ļoti mainīga, un tie var kalpot kā redzes aizsardzība, saules aizsardzība vai slēgtu virsmu harmonizēšana. Tos var īpaši izmantot, lai uzstādītu īpašus keramikas akcentus vai darbotos kā saikne starp atšķirīgi projektētām ēkas daļām.

Arhitektiem

[divider color="#ffffff" width="77" center="yes"] [row column_margin_small="no"] [column size="1/3"]

rasejumi ikona tr

 

[/column] [column size="1/3"]

rasejumi ikona PNG

 

[/column] [column size="1/3"]

razotaju dokumentacija ikona tr

 

[/column] [/row]

 

{nomultithumb}

rasejumi majaslapai mazais II