Universālais šīfera ieklājums pieder pie izmaksu ziņā visizdevīgākajiem šīfera klājiem. Šīfera plāksne veidota kā kvadrāts ar vienu noapaļotu stūri. Šim segumam ir skaidras un noteiktas līnijas.

Šīs šīfera plāksnes var ieklāt universāli: virzienā uz labo vai kreiso pusi. Fasādē šīs šīfera plāksnes var likt arī ar ieapaļo stūri uz leju (medus kāres veidā). Universālais ieklājums labi piemērots privātmājām ar vienkāršām būvformām.

 "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Universālais ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Universālais ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Universālais ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Universālais ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Universālais ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Universālais ieklājums"
 "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Universālais ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Universālais ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Universālais ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Universālais ieklājums"   

    Uzzināt cenu!