Taisnstūra ieklājums ar savām taisnajām, skaidrajām līnijām labi piederas modernām ēkām. Ieklāšana ir vienkārša un atstāj solīdu iespaidu.

Šis ieklājuma veids, pateicoties savam pievilcīgajam izskatam un ekonomiskumam, labi derēs gan jaunbūvēm, gan renovācijas darbu veikšanai. Neskatoties uz taisnstūra formātu, iespējams izveidot asas, gotiskas un apaļas formas, kā arī visdažādākos ornamentus (skat. Dekoratīvos ieklājumus).

 "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"
 "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"    

    Uzzināt cenu!