Taisnstūra ieklājums ar savām taisnajām, skaidrajām līnijām labi piederas modernām ēkām. Ieklāšana ir vienkārša un atstāj solīdu iespaidu.

Šis ieklājuma veids, pateicoties savam pievilcīgajam izskatam un ekonomiskumam, labi derēs gan jaunbūvēm, gan renovācijas darbu veikšanai. Neskatoties uz taisnstūra formātu, iespējams izveidot asas, gotiskas un apaļas formas, kā arī visdažādākos ornamentus (skat. Dekoratīvos ieklājumus).

 "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"
 "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Taisnstūra dubūltieklājums"    

Lojalitātes kampaņa

SIA Jumti un Fasādes lojalitātes kampaņa

 

Gribi vairāk?? Nāc biežāk! ir lojalitātes kampaņa, kurā var piedalīties būvniecības uzņēmumi, jumiķi un skārdnieki, kuri veic saimniecisko darbību celtniecībā.

Krāj punktus, pērkot dažāda veida būvniecības materiālus un sūtot objektu bildes ar ieklātiem iegādātajiem materiāliem.

Punktus apmaini pret balvām - zīmuļi, mērlentes, cepures, dvieļi, instrumenti, drošības troses u.c.

 

Lojalitātes kampaņas noteikumi

Punktu pelnīšana

Balvas

 {nomultithumb}

transp tekst

    Uzzināt cenu!