Senvācu ieklājumu dēvē arī par „visu klājumu karalieni”. Šis ieklājums prasa vislielāko amatnieka meistarību. Jumts, kas ieklāts ar senvācu šīfera segumu, ir estētiski veidots un pieder pie jumiķu augstākajiem sasniegumiem.

Šim ieklājumam raksturīga ir dažāda augstuma un platuma šīfera plāksnīšu izmantošana, kas iesegts, rada harmonisku un dzīvu jumta virsmu. Rezultāts jebkurā gadījumā būs vienreizējs: senvācu segumu nav iespējams divreiz ieklāt vienādi, katrs jumts ar šādu segumu ir individuāls un unikāls. Senvācu ieklājums, pateicoties savai dažādībai, piemērots sarežģītām jumtu konstrukcijām.

 "Rathscheck šīfera jumts - Senvācu ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumts - Senvācu ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumts - Senvācu ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumts - Senvācu ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumts - Senvācu ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumts - Senvācu ieklājums"
 "Rathscheck šīfera jumts - Senvācu ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumts - Senvācu ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumts - Senvācu ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumts - Senvācu ieklājums"   

  Uzzināt cenu!