Siltumizolācijas materiāli  spu reno

 

 

 

 

  • Paneļu lielums: 600 x 2600
  • Biezums: 40 mm
  • Siltumvadāmība: λD 0,023 W/mK
  • Rievsavienojumi: Paneļa garā malā atrodas rieva, un tā ir 50 mm plata un 20 mm dziļa. 22x100 mm liela koka lata ieiet savienojumā starp renovācijas paneļiem. Kad izmanto biezāku koka lati, vietu starp renovācijas paneli un apdares materiālu var atstāt, piemēram, elektroinstalācijām.
  • Pārklājums: Pretdifūzijas alumīnija folija abās paneļa pusēs
 
 
Vienkarša izolācija

SPU Renovation paneļi paredzēti izmantošanai renovācijas darbos, it sevišķi tur, kur jūs vēlaties nostiprināt virsmas materiālu un paneli atsevišķi, piemēram, SPU Anselmi un SPU Wilhelmi. Izolācijas paneļi ir piemēroti iekštelpu sienu siltumizolācijai, griestu un grīdu siltumizolācijai, kā arī aukstu vietu siltumizolācijai kombinācijā ar citiem SPU izolācijas paneļiem.

Ietaupa telpu

SPU Renovation paneļi ir ļoti efektīvi siltumizolācijas paneļi, kuri ļauj veidot sienu konstrukcijas ar biezumu, kas ir uz pusi mazāks, nekā biezums , kas ir vajadzīgs izmantojot izolācijas vati, kas savukārt taupa daudzus kvadrātmetrus platības. Mazāks biezums arī nozīmē, ka durvju stenderes un loga ailas ir elegantākas.

Ātri un vienkārši

SPU Renovation ir vislabāk izmantojams renovācijā, kurā jauno izolācijas slāni var klāt tieši uz vecās, nebojātās konstrukcijas. Izolācijas paneļu piestiprināšana ir ātra un vienkārša - renovējamās telpas nav nepieciešams izvākt tukšas. Vieglos izolācijas paneļus iespējams griezt, drupināt un urbt, lai iegūtu nepieciešamos izmērus. SPU Renovation Board ir vienlīdz piemērots akmens un koka konstrukcijām..

Aizsargā konstrukcijas

Papildus izolācija pasargā konstrukciju no mitruma un novērš pelējuma radītos bojājumus. Pateicoties SPU Renovation Board, konstrukcija kļūst gaisa necaurlaidīga, līdz ar to nav nepieciešams atsevišķs gaisa vai tvaika izolācijas slānis. Izolācijas putas izmanto, lai nodrošinātu paneļu savienojuma vietu blīvumu.

Uzstādīšana

22x100 mm lielu koka lati uzstāda savienojumā starp paneļiem. Ja izmanto biezāku koka lati, tad vietu starp SPU Renovation Board  paneli un apdares materiālu var atstāt, piemēram, elektroinstalācijām. Pretējā gadījumā uzstādīšanai var izmantot SPU Anselmi montāžas instrukcijas.  
spu reno 2

Virsmas pārklājums piestiprināts SPU Renovation Board panelim

 
1. SPU AL 40 Renovation Board panelis
2. Hermetizācija ar poliuretāna putām
3. 22x100 koka lata ieiet salaidumā starp renovācijas paneļiem
4. Iekštelpu apdares panelis

 
spu reno 3

Montāžas vieta satarp SPU Renovation Board paneļiem un virsmas pārklājumu

 
1. SPU AL 40 Renovation Board panelis
2. Hermetizācija ar poliuretāna putām
3. Divas 22x100 koka latas ieiet salaidumā starp renovācijas paneļiem
4. Montāžas vieta, piemēram, elektroinstalācijai
5. Iekštelpu apdares panelis

0
0
0
s2smodern

    Uzzināt cenu!