Papildus izolācija, Anselmi

Siltumizolācijas materiāli spu anselmi

 

 

 

 

  • Paneļu lielums: 600 x 2600 mm
  • Biezums: 40 / 70 mm (30 vai 60 mm izolācijas slānis)
  • Siltumvadāmība: λD 0.027 W/mK
  • Rievsavienojumi: Daļa paneļa garenisko malu aprīkotas ar rievsavienojumu, īsākās malas līdzenas
  • Pārklājums: Vienā pusē pielīmēta 9 mm bieza ģipškartona plāksne ar noslīpinātu malu, otrā pusē papīra virsma
     
Vienkārša izolācija
SPU Anselmi ir izolācijas panelis ar gatavu pārklājumu, kas domāts jaunceltnēm un renovācijai. Izolācijas paneļi ir piemēroti sienu, griestu un grīdu siltumizolācijai iekštelpās. Kombinējot ar citiem SPU izolācijas materiāliem, šie izstrādājumi ir piemēroti arī aukstu telpu termoizolācijai.

 

Ietaupa vietu
SPU Anselmi ir ārkārtīgi efektīvs siltumizolācijas materiāls, kuru izmantojot siena ir aptuveni divreiz plānāka, nekā izmantojot minerālvates izolāciju, ļaujot telpai iegūt pēc iespējas lielāku izmantojamo laukumu. Plānāks biezums  nozīmē arī to, ka durvju aplodas un logu ailes izskatās elegantākas.

 

Ātri un vienkārši
SPU Anselmi ir vislabāk izmantojams renovācijā, kurā jauno izolācijas slāni var klāt tieši uz vecās, nebojātās konstrukcijas. Izolācijas paneļu piestiprināšana ir ātra un vienkārša - renovējamās telpas nav nepieciešams izvākt tukšas. Vieglos izolācijas paneļus iespējams griezt, drupināt un urbt, lai iegūtu nepieciešamos izmērus. SPU Anselmi ir vienlīdz piemērots akmens un koka konstrukcijām.

 

Aizsargā konstrukcijas
Papildus izolācija pasargā konstrukciju no mitruma un novērš pelējuma radītos bojājumus. Pateicoties SPU Anselmi, konstrukcija kļūst gaisa necaurlaidīga, līdz ar to nav nepieciešams atsevišķs gaisa vai tvaika izolācijas slānis. Izolācijas putas izmanto, lai nodrošinātu paneļu savienojuma vietu blīvumu.

 

Pierādīta drošība
Mitrums vai rukums, pūšana vai pelējums nevar sabojāt SPU izolācijas loksnes, un to un siltumizolācijas īpašības paliek nemainīgi ilgus gadus. SPU izolācijas loksnes ir arī ugunsdrošas – personīgā drošība mājā ar SPU izolāciju un mājā ar minerālvates izolāciju ir vienāda ugunsgrēka gadījumā (turpmākā informācija). SPU izolācijas lokšņu efektivitāte tika pārbaudīta daudzos neatkarīgos pētījumos, kurus veica, piemēram, Tamperes Tehnoloģiskā universitāte (TUT) un Somijas Tehnisko pētījumu centrs (VTT). SPU izolācijas materiāli ir lietošanai droši izstrādājumi, kas ir pirmie izolācijas materiāli, kas saņēmuši vislabāko M1 emisijas novērtējumu. SPU izolācijas materiāliem ir CE marķējums un 10 gadu garantija.
0
0
0
s2smodern

    Uzzināt cenu!