Efektīvi poliuretāna paneļi - SPU AL

Siltumizolācijas materiāli spu al

 

 

 

 

  • Paneļu lielums: 1200 x 2400 mm (30-170 mm biezumi), 900 x 2400 mm (180-200 mm biezumi)
  • Biezums: 30 ... 200mm, ar 10 mm intervāliem. Arī piegādājami ielīmējami biezumi 200-400 mm pasīvā un nulles enerģijas patēriņa celtniecības prasībām.
  • Siltumvadāmība: λD 0.023 W/mK, pretdifūzijas pārklājums
  • Rievsavienojumi: Visām paneļa malām ir pilns rievsavienojum
  • Pārklājums: Abās paneļa pusēs alumīnija folijas pārklājums
     

Daudzpusējā izolācija

Papildus izmantojumam parastās sienu, griestu un grīdu konstrukcijās, SPU standarta paneļus iespējams izmantot, piemēram, karstā ūdens tvertnes izolēšanā. SPU poliuretānam piemīt visaugstākā siltumizolācijas kapacitāte, un iespējams sasniegt efektīvu risinājumu, izmantojot plānu izolācijas slāni
 

Pierādīta drošība

Mitrums vai rukums, pūšana vai pelējums nevar sabojāt SPU izolācijas loksnes, un to un siltumizolācijas īpašības paliek nemainīgi ilgus gadus. SPU izolācijas loksnes ir arī ugunsdrošas – personīgā drošība mājā ar SPU izolāciju un mājā ar minerālvates izolāciju ir vienāda ugunsgrēka gadījumā (turpmākā informācija). SPU izolācijas lokšņu efektivitāte tika pārbaudīta daudzos neatkarīgos pētījumos, kurus veica, piemēram, Tamperes Tehnoloģiskā universitāte (TUT) un Somijas Tehnisko pētījumu centrs (VTT). SPU izolācijas materiāli ir lietošanai droši izstrādājumi, kas ir pirmie izolācijas materiāli, kas saņēmuši vislabāko M1 emisijas novērtējumu. SPU izolācijas materiāliem ir CE marķējums un 10 gadu garantija.
 

Pielietojuma veidi

Visi izolācijas risinājumi jumta, ārsienu un pirmā stāva grīdu, kā arī pagraba sienu un ēku pamatu konstrukcijās. Izolācijas paneļi ideāli piemēroti zema, pasīva un nulles enerģijas patēriņa būvju siltināšanai.

0
0
0
s2smodern

    Uzzināt cenu!