TECTOFIN RV membrāna ir jumta segums kas ir īpaši paredzēts jaunām ēkām un lielām virsmām.Tectofin rv

Akrila sintētiskais kaučuks ir sarežģīts materiāls kas, pateicoties tā izdevīgām īpašībām, ir pierādījis savu lietderību augsto tehnoloģiju jomās. Vairāku gadu gaitā, Wolfin izstrādātājiem ir izdevies, apvienojot akrila sintētisko gumiju ar PVC jumta membrānu, lai radītu viegli montējamu segumu. Akrila sintētiskās gumijas membrāna ir ļoti elastīga kā arī noturīga pret augstām temperatūrām un nelabvēlīgo laikapstākļu ietekmi.

 

TECTOFIN RV ir homogēna (viendabīga) membrāna kura ir ražota ar ekstrūzijas paņēmienu. Membrānas rullis ir nodrošināts ar kausējamo malu (šuvi) un ar augstas izturības poliestera apakšslāni. Ražo arī bez kausēšanas malas. Par TECTOFIN RV ir iesniegts patents un tas ir pārbaudīts saskaņā ar 16.726 DIN. Pēc pieprasījuma mēs varam izsniegt jums testa sertifikātu ko izdevusi Vācijas Standartizācijas institūts (Deutsches Institut für Normung).

Viegli iestrādājams zemās temperatūrās

Pateicoties tās akrila sintētiskās gumijas bāzei, TECTOFIN RV ir ļoti elastīgs un viegli apstrādājams pat pie zemām temperatūrām. Tas ir piemērots gan kausēšanai ar karsto gaisu gan ar speciālā šķīdinātāja (līmes) palīdzību. Turklāt TECTOFIN RV ir paredzēts kausēšanai ar plašu temperatūru diapazonu, lai atvieglotu membrānas iestrādi.

 


 

TECTOFIN RV ir iespējams stiprināt divos veidos:

 

tectofin rv en 002

Stiprināšana ar līmi

tectofin rv en 003

Brīvi ieklāts, piespiests


 

Teroson TK400 poliuretāna līme

 

Teroson TK 400 ir Henkel grupas ražojums, kas ir paredzēts TECTOFIN RV jumta membrānas pielīmēšanai pie esoša jumta vai siltumizolācijas. TK 400 ir uz poliuretāna bāzes, tam piemīt augsta saķeršanās spēja un tas neizplešas.

Īpašības:

  • Ātra uzklāšana un sacietēšana
  • Izlīdzina nelīdzenu virsmu
  • Vienkāršs lietojums ar putu-pistoli
  • Var lietot temperatūrās līdz -5C0
  • Liela efektivitāte zems patēriņš
tectofin rv en 007tectofin rv en 008

Pielietojums:

TK 400 izmanto lai sasaistītu ar vilnas apakšslāni ražotu Tectofin RV un jebkuru tīru attaukotu virsmu.

 


 

Papildinformācija

 

buklets

Tectofin RV buklets PDF

teh data

Tehnisko datu tabula PDF

0
0
0
s2smodern

    Uzzināt cenu!