0
0
0
s2smodern

 

Ķieģelis Clinker Diana Blanco

blanco

"Clinker Diana Blanco" ir viens no populārākajiem ķieģeļu veidiem Eiropā. "Mora ceramicas" galvenais mērķis un uzdevums ir augsta kvalitāte, kas atbilstu jebkura klienta vēlmēm. Galvenā "Clinker Diana Blanco" īpašība ir speciālas ražošanas rezultātā iegūta augsta mitruma izturība, kas sniedz ilgu kalpošanas mūžu.

Ķieģelis Clinker Diana

diana

"Clinker Diana" piemīt tās pašas īpašības ,kas ir visos "Clinker" ķieģeļu veidiem (augsta mitruma izturība un stiprums). Ideāli sader kopā ar ķieģeļu un ķieģeļu tumšo toni.

Ķieģelis Clinker Ares

ares

Augstas kvalitātes ķieģeļi, kas pasaules tirgu ir iekarojuši ar savu unikālo krāsu un nepārspējamu izturību. "Clinker Ares" ir īpaši izturīgi ,jo ražošanas procesā tie tiek karsēti virs 1200 grādu augstas temperatūras.

Ķieģelis Clinker Hermes

hermes

"Clinker Hermes" ir augstas kvalitātes ķieģeļi gaiši brūnā krāsā. Piemīt visas "Clinker" īpašības, līdz ar to jūsu fasāde pat pēc vairākiem gadiem izskatīsies kā jauna. Šis gaiši brūnais tonis jūsu fasādei piešķirs oriģinalitāti un eleganci.

Ķieģelis Clinker Rojo

rojo

Klasisks 21. gadsimta ķieģeļu veids. Piemīt savs unikāls stils ar atšķirīgo krāsu toni. Kvalitatīvs un izturīgs, labs kalpošanas mūžs. Šī viegli sarkanā krāsa atšķiras no pārējām vienveidīgajām fasādēm un piešķir košumu un "dzīvīgumu".

Ķieģelis Clinker Zeus

zeus

Interesanta neregulāri brūna krāsa. Augsta ūdens pretestība un nepārspējama izturība, kuru iegūst īpašā karsēšanas procesā. Ar "Clinker Zeus" jūsu fasāde izskatīsies īpaši eleganti.

Ķieģelis Clinker Vulcano

vulcano

Bagātīga tumši brūna krāsa. Kopā ar gaišāki brūnas krāsas ķieģeļiem padarīs jūsu fasādi īpaši skaistu. Kā jau visiem "Clinker"" ķieģeļu veidiem arī "Vulcano" ir augsta ūdens pretestība.

Ķieģelis Clinker Ceniza

ceniza

Gaišas krāsas ķieģeli pašlaik ir modē. "Clinker Ceniza" piesaista uzmanību ar savu eleganto krāsu un izskatu. Ideāls variants ,lai kombinētu ar citas krāsas ķieģeļiem. Ilgs kalpošanas mūžs.

Ķieģelis Clinker Gris

gris

Unikāli ķieģeļi ar elegantu izskatu. Izturīgs un kvalitatīvs. Jūsu fasāde izskatīsies īpaši eleganta un mūsdienīga. "Clinker Gris" ļoti labi iet kopā ar baltiem ķieģeļiem.

Ķieģelis Clinker Baco

baco

Pārklāta ar tumšu aizsargkārtu ,kas īpaši aizsargā ķieģeli no plaisām. Fasāde atšķirsies no citām ja to jauksiet kopā ar "Clinker Vulcano".

Ķieģelis Clinker Negro

negro

Tumšs ķieģeļu veids jūsu fasādei. Krāsoti melnā krāsā. Vienkārši, bet jebkura fasāde izskatīsies eleganta.

Apdares ķieģelis Venus

venus

Venus ir sarkanas un zelta krāsas vidusceļš. Īpaša maiga krāsa ,kas jūsu fasādei piešķirs mājīguma sajūtu. Izturīgi un ar augstu ūdens pretestību.

Glazētais kinkera ķieģelis Mora

mora

Nepārspējams krāsu toņu sortiments. Ar kvalitatīvu gludu virsmu jūsu fasāde izskatīsies iespaidīgi. Iespēja veikt unikālus projektus ar speciāli jūsu izvēlēties un izveidotiem krāsu toņiem.

    Uzzināt cenu!