Pielietojams tikai fasādēs.

Variējamā taisnstūra ieklājuma pamatā ir horizontālais ieklājums. Ekonomisks seguma veids. Plašā formātu izvēle ļauj izveidot dažādas horizontāli veidotas jumta virsmas – sākot no stāvformāta līdz kvadrātveida iesegumiem. Atšķirība no horizontālā ieseguma rodas piegriezuma veidā. Plāksnes apakšējais kreisais un augšējais labais stūris tiek nokalti nost tādā veidā, ka blakus un pāri viena otrai esošās plākšņu stūri nekrustojas.

Šim iesegumam izmantojami visi pieejamie šīfera plākšņu formāti un līdz ar  to jumta ieklājuma  izveides variāciju skaits ir ievērojami liels. Iespējami ir visdažādākie varianti: no klasiskiem taisnstūra un kvadrātveida līdz stāvformāta plākšņu izkārtojumiem. Variējamais taisnstūra ieklājums labi iederēsies kompleksām fasādēm ar neregulāru logu izkārtojumu, erkeriem un izbūvēm.

 "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Variējamais taisnstūra ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Variējamais taisnstūra ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Variējamais taisnstūra ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Variējamais taisnstūra ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Variējamais taisnstūra ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Variējamais taisnstūra ieklājums"
 "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Variējamais taisnstūra ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Variējamais taisnstūra ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Variējamais taisnstūra ieklājums"  "Rathscheck šīfera jumti un fasādes - Variējamais taisnstūra ieklājums"   

Arhitektiem

[divider color="#ffffff" width="77" center="yes"] [row column_margin_small="no"] [column size="1/3"]

rasejumi ikona tr

 

[/column] [column size="1/3"]

rasejumi ikona PNG

 

[/column] [column size="1/3"]

razotaju dokumentacija ikona tr

 

[/column] [/row]

 

{nomultithumb}

rasejumi majaslapai mazais II

Lojalitātes kampaņa

SIA Jumti un Fasādes lojalitātes kampaņa

 

Gribi vairāk?? Nāc biežāk! ir lojalitātes kampaņa, kurā var piedalīties būvniecības uzņēmumi, jumiķi un skārdnieki, kuri veic saimniecisko darbību celtniecībā.

Krāj punktus, pērkot dažāda veida būvniecības materiālus un sūtot objektu bildes ar ieklātiem iegādātajiem materiāliem.

Punktus apmaini pret balvām - zīmuļi, mērlentes, cepures, dvieļi, instrumenti, drošības troses u.c.

 

Lojalitātes kampaņas noteikumi

Punktu pelnīšana

Balvas

 {nomultithumb}

transp tekst

    Uzzināt cenu!